Już po raz siódmy Fundacja Mam Marzenie organizuje obchody Dnia Pluszowego Misia!

W związku z epidemią tej jesieni zmieniamy formułę zbiórki.
Rok 2020 stawia przed nami wiele wyzwań organizacyjnych – niezliczone wydarzenia kulturalne, sportowe, towarzyskie zostały zupełnie odwołane, ale nam bardzo zależy na tym, żeby mali pacjenci  jak najmniej odczuli ograniczenia wynikające z epidemii.
Dlatego w porozumieniu ze szpitalami podjęliśmy decyzję, by zaproponować Państwu zbiórkę pieniężną – do wyboru w dwóch wariantach albo jako zbiórka online: www.zrzutka.pl/z/dzienpluszowegomisiagorzow albo do dostarczonych Państwu puszek stacjonarnych.
Za zebrane w ten sposób pieniądze zakupimy zabawki czy artykuły plastyczne w liczbie dostosowanej do potrzeb i możliwości danego szpitala, a każde dziecko otrzyma bezpieczny prezent, który na pewno wywoła uśmiech na jego twarzy. 
Zachęcamy do skorzystania z propozycji zbiórki finansowej z kilku powodów:
– pozwoli to ograniczyć kontakt wielu osób z zabawkami i dostosować zakupione rzeczy do wymogów sanitarnych obowiązujących w szpitalach;
– uchroni darczyńców, ale także wolontariuszy przed nadmiernym kontaktem podczas przekazywania przez Państwa zebranych przedmiotów w miejscu zbiórki;
– rozwiąże problem wdrożonego w wielu instytucjach szkolnych zakazu przynoszenia jakichkolwiek zbędnych przedmiotów, a więc także darów przeznaczonych na zbiórkę rzeczową.
Jeśli zebrana kwota przekroczy zapotrzebowanie szpitali, Fundacja Mam Marzenie przeznaczy pozostałe fundusze na spełnienie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Zgłoszeń można dokonywać poprzez kontakt mailowy z koordynatorką akcji:
dzienmisia.gorzow@mammarzenie.orgW odpowiedzi otrzymacie Państwo prośbę o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej, w której zadeklarujecie wybraną formę zbiórki (finansową wirtualną, finansową stacjonarną) oraz otrzymacie niezbędne informacje i materiały (plakaty, puszki) do przeprowadzenia akcji.

Wierzymy, że wspólnie wyczarujemy wiele dziecięcych uśmiechów!