Ostatnie miesiące postawiły każdego z nas przed dużą próbą i wywróciły nasze życie do góry nogami. Dokładnie tak czują się nasi Marzyciele, których codzienność po usłyszeniu diagnozy zmienia się o 180 stopni. Tak było i z Sandrą. Gdy na świecie i w kraju szalał koronawirus pierwszy raz usłyszała o złośliwych komórkach rakowych… Po miesiącach krwawień, nieprzyjemnego zapachu oraz wykluczających się diagnozach trafiła na lekarza w Nowej Soli, który dzięki dokładnym badaniom znalazł polip. Po zbadaniu próbki wszystko się skomplikowało.

Skończył się wrzesień, miesiąc świadomości chorób nowotworowych u dzieci – czy to oznacza, że możemy zapomnieć o ich istnieniu? Niestety dzieci chorują niezależnie od pory roku, statusu majątkowego rodziny czy pandemii panującej na świecie. Dlatego będziemy mówić o nich cały rok i regularnie przypominać o profilaktyce zdrowotnej.

19 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Marzeń podczas którego zwracamy szczególną uwagę na edukację zdrowotną, profilaktykę i regularne badania. Zdrowy tryb życia i wczesne wykrycie chorób ogromnie zwiększa szanse na wyleczenie i zmniejszenie powikłań.

Zachęcamy wszystkich do wpłat na marzenie Sandry, która każdego dnia walczy o swoją przyszłość. Każdy darczyńca otrzyma od nas e-booka o profilaktyce zdrowotnej z informacjami dla rodziców na temat objawów nowotworów oraz rebusami, zagadkami i kolorowankami dla dzieci.

Chwytajcie za myszki i klikajcie w poniższy link. Każda złotówka przybliża nas do realizacji marzenia Sandry: https://zrzutka.pl/ppfan8