Ślub to wyjątkowy dzień, wyjątkowa chwila… Ten piękny moment może być nie tylko spełnieniem marzeń Państwa Młodych, ale także może spełnić marzenie chorego dziecka, Marzyciela „Fundacji Mam Marzenie”.

Z takim przesłaniem, rankiem 5 lutego br. wolontariuszki naszego gorzowskiego oddziału wyruszyły na „X Lubuskie Targi Ślubne”, które odbyły się w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze.

Wśród zachwycających stoisk z modą ślubną, dekoracjami, wyrobami cukierniczymi, jubilerskimi i innymi pojawiło się również fundacyjne, zielone stoisko, gdzie nasze wolontariuszki opowiadały o sile dziecięcych marzeń i wyjątkowej akcji pod nazwą „Zamień kwiaty na marzenia”.

Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród młodych osób, które obecnie lub w najbliższych miesiącach planują organizację ślubu. Z ciekawością dopytywały o promowaną akcję, a także o działalność naszej fundacji i naszych wyjątkowych podopiecznych.
Zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Planujecie ślub? Będziecie gośćmi weselnymi? A może znacie przyszłą Parę Młodą? Dołączcie do naszej fundacyjnej akcji i spełniajcie z nami dziecięce marzenia!

Na czym polega akcja „Zamień kwiaty na marzenia”?

Młoda Para dołączając do akcji „Zamień kwiaty na marzenia” może poprosić gości weselnych, by zamiast kupować kwiaty na ślub wrzucili datek do puszki „Fundacji Mam Marzenie”. Wszystkie środki zebrane w tym uroczystym dniu zostaną przekazane dla wybranego Marzyciela na spełnienie jego największego marzenia 💚
Po szczegóły zapraszamy do kontaktu: gorzow@mammarzenie.org

Poznajcie niezwykłych Marzycieli gorzowskiego oddziału „Fundacji Mam Marzenie” 👇

https://www.mammarzenie.org/marzyciele?branch=gorzow-wlkp

Zapraszamy również do dołączenia do grona Przyjaciół gorzowskiego oddziału „Fundacji Mam Marzenie”:
https://www.facebook.com/groups/przyjacielefmmgorzow

💚💚💚 WSPÓLNIE SPEŁNIAJMY MARZENIA! 💚💚💚