Ostatnio cieszyliśmy się ze spełnienia marzenia Leona. Wiedzieliście, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie pewna wyjątkowa młoda para i uczniowie z nauczycielami z 20 gorzowskiej Szkoły Podstawowej? Ci niezwykli ludzie podzielili się swoją radością w dniu swojego ślubu i zakończenia roku szkolnego zamieniając kwiaty na marzenie! Dzięki nim Leon może mknąć swoją niebieską strzałą ciągnąć w przyczepce (też niebieskiej!) swojego młodszego brata ?

Spełnienie marzenia Leona

Jeśli też chcecie poczuć się jak superbohaterowie i zamienić kwiaty z urodzin, imienin albo innej rocznicy na dziecięce marzenie napiszcie maila do Karoliny Leszczyńskiej – naszej koordynatorki akcji Zamień Kwiaty na Marzenia (karolina.leszczynska@mammarzenie.org). 

Ślub, absolutorium, uroczystość rodzinna, spotkanie jubileuszowe, imieniny, urodziny – jest wiele okazji, aby pomóc spełnić marzenie chorego dziecka.

Kwiaty szybko więdną, a wspomnienia dziecka, którego marzenie się spełni, zostaną na zawsze. Możecie zaproponować swoim gościom, aby pieniądze, które chcieli przeznaczyć na zakup bukietu, wrzucili do puszki lub przelali na konto Fundacji Mam Marzenie. W ten sposób spełni się marzenie chorego dziecka!