Andrea Anastasi poprowadzi drużynę UKS Sokół 43 AZS AWF Katowice w charytatywnym meczu z Reprezentacją Nauczycieli Gimnazjum nr 19.

Dnia 31 maja 2012 r. o godzinie 18:00 w hali sportowej Gimnazjum nr 19 im. Henryka Sławika w Katowicach przy ul. Spółdzielczości 21 odbędzie się charytatywny mecz piłki siatkowej, w którym zmierzą się zawodniczki UKS Sokół 43 AZS AWF Katowice (uczennice klasy I „c” poprowadzi Trener Reprezentacji Polski Andrea Anastasi) z Reprezentacją Nauczycieli Gimnazjum nr 19. W przerwach meczu zapraszamy na występy szkolnego zespołu tanecznego „Twist”.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów i dobrowolnych datków zostaną przekazane na realizację marzenia trzynastoletniego Maćka, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, który pragnie obejrzeć na żywo mecz FC Barcelona lub Arsenal Londyn.

Bilety na mecz w cenie 5zł (miejsca siedzące) są do nabycia w sekretariacie Gimnazjum nr 19 (ulica Spółdzielczości 21) oraz bezpośrednio przed meczem. Miejsca stojące 2 zł do puszki wolontariuszy.