Witajcie Drodzy Przyjaciele w ten pochmurny dzień!

Przypomnijcie sobie proszę, jak w takie dni przytulenie ukochanego pluszaka potrafiło podnieść na duchu i przywracało promyki słońca w naszych sercach :) Taką magię lubimy najbardziej, a co dopiero dzieci w szpitalach!

Co roku razem z przedszkolami, szkołami i firmami zbieraliśmy pluszaki, zabawki oraz przeróżne pomoce plastyczne, które następnie wręczyliśmy dzieciom na oddziałach szpitalnych. Pamiętacie jakie święto w ten sposób chcieliśmy uczcić? Oczywiście Dzień Pluszowego Misia (klikając tu, zapiszecie się na wydarzenie – dzięki temu Wasi znajomi dowiedzą się o naszej akcji).

Taki Miś – Przyjaciel potrafi pocieszyć w bólu, otrzeć łzę po pobraniu krwi, a nawet zastąpić mamę, jeśli ta nie może być przy hospitalizowanym dziecku.
Niestety ze względu na COVID Misie nie mają w tym roku wstępu na oddziały szpitalne. Ale zabawki, które można zdezynfekować są już mile widziane.
Organizujemy więc zbiórkę pieniężną na zakup zabawek, które przegonią nudę i smutek z oddziałów dziecięcych!

Z zebranych środków zakupimy gry, puzzle, przybory plastyczne, które po zdezynfekowaniu będą mogły umilić czas dzieciom w szpitalnych salach.
Jeśli chcesz zorganizować zbiórkę w swojej szkole, firmie, instytucji – wyślij zgłoszenie na mail: dzienmisia.katowice@mammarzenie.org.

Możesz też po prostu dorzuć grosik do naszej zrzutki: https://zrzutka.pl/z/dzienpluszowegomisiakatowice