27.11.2010

Czy możliwe jest wygranie wyścigu z marzeniami? Czy można wygrać go jadąc na rowerze? I to w dodatku na rowerze, który ciągle stoi w miejscu?

Czy możliwe jest wygranie wyścigu z marzeniami? Czy można wygrać go jadąc na rowerze? I to w dodatku na rowerze, który ciągle stoi w miejscu?

Na to pytanie odpowiedzi poszukają uczestnicy II Sosnowieckiego Charytatywnego Maratonu Rowerowego Indoor Cycling, który już w najbliższą sobotę ( 27.11.2010) odbędzie się na terenie Centrum Handlowego Plaza w Sosnowcu.

Impreza organizowana jest przez katowicki oddział Fundacji Mam Marzenie i Studio Ruchu i Urody „ Leiss – Fitness”
z Sosnowca. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na realizację marzenia ciężko chorego 7-letniego Kuby, który marzy o zobaczeniu Disneylandu. Więcej  o małym Marzycielu na stronie: https://www.mammarzenie.org/marzyciel/3881,5,wyjazd-do-disneylandu

II Sosnowiecki Maraton Rowerowy Indoor Cycling to impreza o charakterze sportowo – towarzyskim. Wśród uczestników, którzy przez 4 godziny będą ćwiczyć na rowerach spinningowych, znajdą się reprezentanci uczelni wyższych z naszego regionu: Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Akademii Wychowanie Fizycznego w Katowicach. W maratonie wezmą udział także przedstawiciele firmy ATM S.A. z Katowic, klienci Studia Ruchu i Urody „ Leiss – Fitness” a także osoby prywatne. Gośćmi specjalnymi imprezy będą przedstawiciele Urzędu Miasta w Sosnowcu oraz członkowie Rowerowej Akademii Królewskiej w Krakowie – Bogdan Koraszewski, Bogusław Fornalczyk i historyczny kolarz szosowy Józef Gawliczek – zwycięzca Turde de Pologne w 1966 roku.

Dodatkowymi atrakcjami maratonu będzie pokaz iluzji i magii prezentowany przez Tomka Kabisa ( uczestnika programu „Mam talent”), prezentacja jogi i tańca przygotowany przez klientów Studia Ruchu i Urody „ Leiss-Fitness”. Podczas imprezy zobaczyć będzie można także wystawę zdjęć „Spełnione Marzenia”, która prezentować będzie podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Odwiedzający będą mieli również możliwość zbadania poziomu tkanki tłuszczowej organizmu.

Otwarcie imprezy planowane jest na godzinę 10.30, zaś rowerowy wyścig rozpocznie się  o godz. 11.00 i potrwa do 15.00. Później nastąpi uroczyste zakończenie maratonu, wraz  z przekazaniem czeku na rzecz Fundacji Mam Marzenie i z wręczeniem pamiątkowych certyfikatów dla uczestników maratonu a także z konsumpcją słodkiego poczęstunku.

Tych którzy nie będą mogli uczestniczyć w Maratonie na żywo, zapraszamy do śledzenia relacji na prowadzonym przez oddział Katowice blipie: http://mammarzenie.blip.pl/.