„Śmiech to zdrowie i spełnione marzenie”

Już 5 grudnia 2013 o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” odbędzie się Charytatywny Kabareton Mikołajkowy organizowany przez Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej i śląski oddział Fundacji Mam Marzenie.

Gości Kabaretonu bawić będzie Kabaret 44-200 oraz iluzjonista Tomasz Kabis – finalista programu „Mam Talent” i wolontariusz FMM. Całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na spełnienie marzenie piętnastoletniego Michała z Zawiercia. Chłopak jest pacjentem oddziału onkologicznego szpitala w Chorzowie, jego największym marzeniem są części do komputera. Wymarzony komputer chłopaka pozwoli mu rozwijać pasję, jaką jest grafika komputerowa.

Aby móc spełnić marzenie Michała Kabaretonowi, będzie towarzyszyć licytacja m.in. : grafiki Marleny Owsiany, kurs języka angielskiego, piłka z autografami zawodników Piasta Gliwice oraz kolacja z Przewodniczącą Samorządu Studenckiego Politechniki Śląskiej.

Studenci Politechniki Śląskiej będą mogli dołożyć swoją cegiełkę do realizacji marzenia od 2.12 gdy na wszystkich wydziałach i akademikach uczelni prowadzona będzie zbiórka środków na marzenie Michała.