Sylwia Grzeszczak, Enej oraz kultowa grupa Piersi zagrali charytatywny koncert w Amfiteatrze na kieleckiej Kadzielni 6 września. To już tradycja: na początku września odbywa się koncert charytatywny, z którego dochód, częściowo, jest przeznaczany na potrzeby naszych podopiecznych.

Agencja Artystyczna Pop – Art po raz kolejny pokazała jak bliskie są im marzenia chorych dzieci. Zarówno za tą edycję koncertu jak i za wszystkie poprzednie z całego serca serdecznie dziękujemy.

Tym razem ziściły się marzenia Marty, Bartka i Pawła. Marta marzyła o nowoczesnym placu zabaw, Bartek o telewizorze z xboksem, a Paweł o nowoczesnym telefonie. Stan zdrowia nie pozwolił przybyć „marzycielom”. W imieniu Bartka upominek odebrała siostra, Wiola, a dla pozostałych dzieci wolontariusz – Marcin.

– Dziękuję wszystkim z całego serca za to, że przychodzicie na nasze koncerty, jednocześnie pomagacie dzieciom – zwrócił się do widzów Jan Gierada, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, jeden z organizatorów koncertu. – Od wielu, wielu lat wspólnie z moim przyjacielem Jerzym Chrobotem organizujemy ten koncert i mam nadzieję, że będziemy to robić przez kolejne lata, bez względu na to, kto będzie dyrektorem szpitala.

Po tym wstępie na scenie pojawiła się pierwsza gwiazda, zespół Piersi, który od razu porwał publiczność z miejsc. Następnie zagrała Sylwia Grzeszczak, a jako trzeci na scenie pojawił się zespół Enej.

W imieniu całej Fundacji oraz Marzycieli- dziękujemy.