„NIE PĘKAMY, MARZENIA SPEŁNIAMY” … bo gdy marzenia się spełniają,
to choroby gdzieś znikają … choć na chwilę …

Pod takim hasłem w sobotę 23 maja 2015 r. w godz. 10 – 18 w Galerii ECHO, Fundacja Mam Marzenie oddział Kielce, przeprowadzi akcję informacyjną połączoną ze zbiórką środków na rzecz spełnienia marzeń świętokrzyskich marzycieli Wiktora i Oskara.


Fundacja Mam Marzenie działa już prawie 12 lat. Po jednej stronie marzyciele – dzieci chore, dla których marzenia, to nie chwilowe zachcianki i kaprysy, a szansa na uśmiech, a czasem nawet szansa na kolejny dzień. Po drugiej stronie wolontariusze – osoby, które wierzą w moc marzeń i dlatego też, wkładają mnóstwo energii i pracy, by mogły się spełniać tym, którzy naprawdę tego potrzebują. W całym kraju spełniliśmy już 5925 dziecięcych marzeń, a kolejne czekają na spełnienie.
Przygotowano wiele atrakcji, występy artystyczne i taneczne, różnego rodzaju pokazy, konkursy i zabawy dla dzieci, kącik fotograficzny, Klinikę Zdrowego Psotnika, … to tylko niektóre z nich.
Przyjdź, zostań świadkiem spełnienia marzenia i pomóż spełnić kolejne!
„Nie daj drapaka – wrzuć piątaka!”

Będzie można wylicytować atrakcyjne kupony, z których całkowity dochód pomoże spełnić marzenie Wiktora (15 lat) o laptopie i Oskarka (6 lat) o czerwonym tablecie – wierzymy, że podczas tej świetnej zabawy uzbieramy potrzebne środki!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY i małych i tych troszkę większych! ;)

plakat6echo