Dzięki wielkiej gościnności i hotelu Ibis 24 października spotkaliśmy się z kandydatami na wolontariuszy oddziału Kielc. Frekwencja była bardzo zadowalająca a błysk i energia przybyłych dodają nam wielkiej nadziei, że oddział już niedługo zacznie tętnić życiem na nowo. Na początku spotkania spełniliśmy marzenie Pawła. Chłopak przyszedł na spotkanie by odebrać wymarzonego smartfona. Radość chłopaka nie znała granic. Został on z nami do końca naszego spotkania, a potem zadeklarował że do nas kiedyś dołączy – trzymamy Pawle za słowo. Na spotkaniu opowiedzieliśmy w skrócie o planie pracy, wyjaśniliśmy na czym polega wolontariat w Fundacji Mam Marzenie.

Następnego dnia spotkaliśmy się z wolontariuszami w Szpitalu i odwiedziliśmy naszych podopiecznych. Poznaliśmy wspaniałe marzenia, wspaniałych marzycieli i ich rodziny. Mamy nadzieję, że będzie to już stały element tego oddziału.

Serdecznie dziękujemy!

Kolejne spotkanie: 14 listopad 2014 rok godz. 18:15

HOTEL IBIS KIELCE CENTRUM

Ul. Warszawska 19, 25-516 Kielce

sala: JUPITER

Już przed przyjściem prześlij nam swoje zgłoszenie. Jeżeli akurat będziemy wybierać się do marzycieli – zabierzemy Cię ze sobą.

Więcej na https://www.mammarzenie.org/kielce/ w zakładce „Dołącz do nas”