Pożegnanie i wybory nowego koordynatora oddziału Kielce Fundacji Mam Marzenie

Piątkowe spotkanie tj. 29 stycznia 2016 roku rozpoczęliśmy od wspólnego, gorącego przywitania się nas wolontariuszy, w końcu dawno się nie widzieliśmy. Po omówieniu wszelkich spraw związanych z Marzycielami, bieżącymi sprawami przeszliśmy do wyborów nowego koordynatora oddziału kieleckiego Fundacji MAM MARZENIE.

Zanim jednak to nastąpiło, podziękowaliśmy naszemu dotychczasowemu koordynatorowi Marcinowi Czerwińskiemu za ogromny trud, pracę i poświęcenie, za wkład i niesamowite pokłady dobroci, za zaangażowanie w wszelkie działania, często kosztem własnego wolnego czasu oraz życia prywatnego. Za serdeczność i ciepło, za obecność i czuwanie nad całością naszej drużyny. Za wspieranie nas od samego początku, służenie pomocą i poradą , z której niejednokrotnie powstał szereg działań ukierunkowanych na szukanie rozwiązań problemów, z którymi przyszło się nam zmierzyć.

Słowa uznania i wdzięczności również skierowaliśmy w stronę Ani Krzysztofek, która również służyła nam pomocą i czuwała nad prawidłowym obiegiem dokumentów. Zarząd Fundacji Mam Marzenie, również docenił wkład pracy Marcina przekazując dyplom podziękowania i upominek dla Ani.

Nadeszła długo oczekiwana chwila – bezpośrednie wybory w wyniku ,których większością głosów wolontariuszy nowym koordynatorem oddziału Kielce została Wioletta Kłys. Koordynator Oddziału jest przedstawicielem Zarządu na obszarze działania oddziału i reprezentuje Fundację we wszystkich lokalnych działaniach związanych z wypełnieniem misji statutowej FMM. Swoją funkcję podobnie jak członkowie Rady Programowej, Zarządu pełni honorowo i bezpłatnie.

Po wypełnieniu wszelkich formalności i przekazaniu informacji nowemu składowi wszyscy udaliśmy się do „Babeczki” na drugą część spotkania, tę bardziej towarzyską. Podczas wspólnego siedzenia przy stolikach wspominaliśmy najciekawsze momenty z życia naszego oddziału. Rok 2015 był bardzo owocny, obfitował w wiele ciekawych i ważnych wydarzeń. Spełniliśmy wiele dziecięcych marzeń. Zbudowaliśmy razem bardzo wiele pięknych wspomnień, co zbliżyło nas do siebie i pozwoliło nam jeszcze lepiej poznać się
w różnych sytuacjach. Dzięki takim spotkaniom utrwalamy się jak bardzo zgraną jesteśmy grupą i jak lubimy spędzać ze sobą czas. Świetnie bawiliśmy się w swoim gronie i cieszyliśmy się, że w ten szczególny czas możemy przebywać w swoim towarzystwie. Jak zawsze w takich szczególnych momentach przywołaliśmy na pamięć cudowne chwile spędzone razem. Każdy mógł pochwalić się wachlarzem ciekawych opowiadań, które z radością zostały wysłuchane przez wszystkich zgromadzonych nas wolontariuszy. Jak zawsze wspomnieniom towarzyszyło dużo śmiechu, niektórym zakręciła się łezka
w oku… wszak wspomnienia mają to do siebie, że przypominają o rzeczach, które już przeminęły – jednak na zawsze pozostaną w naszych sercach. Ten wieczór obfitował w ciepło, życzliwość i żar uczuć.

Czas mijał okrutnie szybko i nadeszła pora pożegnania. Piątkowe spotkanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem i nadzieją ,że obecny team będzie równie prężnie działał jak dotychczas, aby nas wolontariuszy było coraz więcej, a co za tym idzie –  udało nam się spełnić jak najwięcej dziecięcych marzeń. Tego byśmy sobie życzyli! Mamy tę moc!