W sobotę 16 maja 2015 roku kielecki oddział Fundacji Mam Marzenie świętował 7 edycję Ogólnopolskiego Dnia Marzeń.
Wszystko zaczęło się od pieczołowitych przygotowań, aby wszystko było gotowe na czas.
Było wiele atrakcji dla dużych i dla tych najmniejszych.
Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach, mogliśmy rozdawać vouchery na bezpłatne badania profilaktyczne pod kątem wykrywania nowotworów.
Poprzez zabawę zwracaliśmy uwagę na tak ważną kwestię jak profilaktyka.

Najpierw przygotowania, a potem … Zdrowa Zagroda, Klinika Zdrowego Psotnika, rysowanie nie tylko po kartkach … przejażdżka łazikiem marsjańskim, rozwiązywanie trudnych naukowych problemów z pomocą naukowców z Politechniki Świętokrzyskiej. Były też występy wokalne i skecze. Odwiedził nas również Kubuś Puchatek, który bawił się z dziećmi i dał się nawet profilaktycznie przebadać!
Badanie pomyślnie przeszła również świnka morska, jednego z naszych małych gości.
Wszystkim dziękujemy za przybycie.

Szczególne podziękowanie kierujemy do Pana Michał Góździa – Dyrektora Zarządzającego i Pani Aleksandry Twardowskiej – Managera ds. Marketingu Galerii KORONA, za pomoc w zorganizowaniu akcji oraz Panu Włodzimierzowi Wielgusowi, Dyrektorowi Naczelnemu Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach i Pani dr med. Grażynie Karolczyk, Kierownik Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej.
Dziękujemy również Firmie Reklamowej AGART za cudne gadżety dla dzieci oraz Hurtowni Warzyw i Owoców WALDI za samo zdrowie dla dzieciaczków, choć nie tylko.

Kolejna, 8 edycja Ogólnopolskiego Dnia Marzeń już za rok!

odm1odm3odm5odm6odm8odm10odm11odm12odm14odm15odm16