Kielecki oddział Fundacji Mam Marzenie po chwili przerwy wraca z podwojoną siłą. Poszukujemy ekipy, która spełniać będzie dziecięce marzenia, a przy okazji swoje.

Pierwsze spotkanie: 11 maja 2018 rok godz. 18:00

HOTEL IBIS KIELCE CENTRUM

Ul. Warszawska 19, 25-516 Kielce, sala: JUPITER

Szczegóły: https://www.mammarzenie.org/kielce/ – w zakładce „Dołącz do nas”. Już teraz wystarczy wysłać zgłoszenie i przyjść na spotkanie.

Wierzysz w siłę marzeń? Lubisz pomagać innym, masz masę pomysłów, a przy okazji trochę wolnego czasu? Dołącz do nas i poczuj magię spełniania marzeń!

Fundacja Mam Marzenie poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą realizować marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Staramy się dostarczyć naszym podopiecznym i ich rodzinom niezapomniane wrażenia, które wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Spełnienie największego marzenia takiego dziecka jest często bardziej mobilizujące do walki z chorobą niż jakiekolwiek lekarstwa, a dla nas uśmiech Marzyciela jest dużo cenniejszy niż jakakolwiek zapłata. Fundacja oparta jest na zasadzie wolontariatu, nikt z nas nie pobiera za swoją pracę wynagrodzenia.

U nas możesz wykorzystać swoją wiedzę i predyspozycje, a jednocześnie zdobyć cenne doświadczenie. Wolontariusze Fundacji poznają dziecięce marzenia i aby je spełnić często organizują akcje charytatywne czy promocyjne, kontaktują się z mediami, pozyskują nowych partnerów i przyjaciół Fundacji. W naszym gronie możesz znaleźć zadanie dla siebie – dzięki temu sam spełnisz się czy to jako organizator, marketingowiec, PRowiec czy np. logistyk. Możesz przyczynić się do powstania wspaniałych rzeczy – od całkiem drobnych po organizację imprez masowych. Jeśli zaistnieje taka potrzeba za Twoje zaangażowanie możemy wystawić referencje. Co najważniejsze – w Fundacji Mam Marzenie będziesz naocznym świadkiem spełniania marzeń – przekonaj się jakie to niesamowite uczucie!

Fundacja powstała 14 czerwca 2003 roku w Krakowie jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Obecnie działamy w 16 oddziałach na terenie całej Polski (Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław).

Od początku działalności spełniliśmy ponad 7500 dziecięcych marzeń. Tych czekających na poznanie i spełnienie jest cała masa i dlatego mamy co robić! Liczymy, że w Kielcach znajdą się pozytywnie szaleni ludzie, którzy tak jak my wierzą w magię marzeń.

Serdecznie zapraszamy

Z marzycielskimi pozdrowieniami,

Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie