17 maja 2015 r. w klubie PROMINENT ul. Kamienna 17, Kraków, odbyła się WIELKA IMPREZA DLA MAŁEGO MIKOŁAJA. Tańczyliśmy by spełnić marzenie chłopca.

Wydarzenie rozpoczęliśmy od pokazów par biorących udział w tegorocznych Krajowych Mistrzostwach Polski DiscoFox 2015. Pary najpierw tańczyły wspólnie, po czym każda z par zaprezentowała się w swoim tanecznym show. Podczas imprezy mogliśmy oglądać również występy par tańca towarzyskiego. Przerywnikiem od tanecznych wyczynów był występ kabaretu „7 minut po”. Kolejną atrakcją stał się turniej Jack&Jill w konkurencji Discofox oraz West Coast Swing. Nie zabrakło również wspólnej nauki tańca.
Całą imprezę zakończyliśmy oczywiście taneczną fiestą do rana.

Środki finansowe zebrane z biletów wstępu na Dream Dance Show w całości zostały przekazane na spełnienie marzenia Mikołaja: https://www.mammarzenie.org/marzyciele/6478-Mikolaj/. Dodatkowo pieniążki z wejściówek na tegoroczny turniej BECZKODANCE także zostały przekazane na spełnienie marzenia Mikołaja.

To cudowne, że mogliśmy w taneczny sposób przyczynić się do spełnienia marzenia naszego małego Marzyciela. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie całego wydarzenia i pomoc gorąco dziękujemy.

Do zobaczenia na kolejnej tanecznej imprezie spełniającej marzenia!

Zapraszamy też do wysłuchania audycji na temat imprezy w Radio Kraków:
http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-hejnalem/akcja-wytanczmy-marzenie-mikolaja/

dream1

dream2

dream3

dream4

dream5

dream6

dream7

dream8

dream9

dream10

dream11