Już w tą sobotę (09.04.2016 r.) w Fundacji Mam Marzenie oddział Kraków (ul. Św. Krzyża 7) w godzinach od 10 do 14 – odbędzie się Dzień Otwarty.

Zaczynamy o 10:00, już od tej godziny będzie można spotkać na krakowskim rynku Wolontariuszy z niezliczoną ilością zielonych fundacyjnych baloników. Na ten dzień przewidujemy szereg atrakcji m.in: będą gry i zabawy dla najmłodszych. malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych oraz konkursy z nagrodami. Będą ciasteczka i słodkości. Warto przyjść, choćby po to, żeby zobaczyć sufit naszego biura – rozgwieżdżony ponad pięcioma tysiącami gwiazdek, z których każda symbolizuje jedno spełnione marzenie. Oprócz tego będzie możliwość obejrzenia zdjęć i filmów z marzeń już spełnionych oraz poczęstowania się przygotowanymi specjalnie na tę okazję słodkościami.
Zapraszamy serdecznie wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych. Przychodźcie śmiało, to świetna okazja by przekonać się jak wiele radości daje pomaganie innym, szczególnie chorym dzieciom. Pomaganie przez spełnianie marzeń, a to już istna magia – sprawdźcie sami  :)

Organizując Dzień Otwarty, chcemy stworzyć okazję, aby każdy mógł zapoznać się z ideą spełniania marzeń i działalnością naszej Fundacji „od kuchni”. Będzie możliwość uzyskania pełnych informacji dotyczących m.in. tego jak zostać wolontariuszem, jak zgłosić dziecko do naszej Fundacji, jak wygląda spełnianie marzeń, a także dlaczego warto oddać 1% podatku na naszą działalność. Wolontariusze odpowiedzą na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania.

Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny :)

Do zobaczenia !