Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada – Dzień Pluszowego Misia. Od 7 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i zabawki właśnie w tym wyjątkowym dniu. Jest to możliwe dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu, za które jesteśmy wdzięczni.

W związku z epidemią tej jesieni zmuszeni jesteśmy zmienić formułę akcji. Jako wolontariusze nie mamy wstępu na oddziały szpitalne, a wszystkie rzeczy, które są na nie przynoszone, muszą przechodzić kwarantannę. W porozumieniu ze szpitalami podjęliśmy decyzję, by zaproponować Państwu zbiórkę pieniężną – do wyboru w dwóch wariantach albo poprzez portal zrzutka.pl albo do dostarczonych Państwu puszek stacjonarnych. Za zebrane w ten sposób pieniądze zakupimy zabawki i artykuły plastyczne w liczbie dostosowanej do potrzeb i możliwości danego szpitala.

Aby uatrakcyjnić zbiórkę stacjonarną zachęcamy do udziału w Antykwariacie Marzeń, wydarzeniu, które zapoczątkowaliśmy w krakowskim oddziale w tym roku.

Zbieramy książki nowe bądź używane, w dobrym stanie, które można nabywać przyczyniając się do spełnienia marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Zatem dodatkowym akcentem Państwa zbiórki pieniężnej może być dystrybucja książek, które opakowaliśmy w ekologiczny szary papier, za symboliczne cegiełki 10, 20 lub 30 zł, bądź zbieranie kolejnych książek i przekazanie ich do nas. Chcemy dać drugie życie zapomnianym książkom, uwolnić te długo czekające na półkach w księgarniach, a dodatkowo wywołać przepiękne uśmiechy na twarzach naszych Marzycieli!

Link do wpłat na oddział Kraków:

https://zrzutka.pl/z/dzienpluszowegomisiakrakow

Wydarzenie na facebooku:

https://www.facebook.com/events/946571525830877/

Kontakt: dzienmisia.krakow@mammarzenie.org