Czy można spełniać swoje marzenia a przy okazji innym… ? Zdecydowanie tak!  Kamil i Łukasz 28 listopada 2017 roku zaczęli swoją 9-cio dniową wymarzoną przygodę odwiedzając 13 miast w Europie. 

A to wszystko po to, aby spełniać swoje, a przede wszystkim marzenia naszych funkcyjnych Marzycieli. Panowie odwiedzili m.in  Londyn, Mediolan, Barcelonę słynną Wenecję czy Rzym. Harmonogram podróży był bardzo napięty, lotnisko, zabytki, ciekawe współczesne obiekty  i oczywiście zakup kartek pocztowych. Kamil i Łukasz wymyślili, że każdy kto wpłaci 30 zł na konto fundacji otrzyma kartkę z odwiedzonego miasta, które sobie wcześniej wybierze.

Dzięki cudownej inicjatywie Łukasza i Kamila oraz osób, które zasiliły konto FMM mogliśmy już spełnić marzenie Łukasza, który bardzo chciał dostać X- Boxa.  Na spełnieniu oczywiście nie mogło zabraknąć organizatorów, którzy nie ukrywali wzruszenia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z relacją ze spełnienia

http://www.new.mammarzenie.org/marzyciele/7954-LUKASZ

Po spełnieniu marzenia Łukasza, Panowie potwierdzili, że już niedługo ruszają z drugą edycją akcji „ Lot po marzenie „, aby spełniać kolejne marzenia.

Zapraszamy do śledzenia funpage ,,LOT PO MARZENIE”  https://www.facebook.com/LOTpoMARZENIA/, gdzie znajdą Państwo cudowne zdjęcia, filmiki z podróży marzeń oraz nowe pomysły Panów na kolejne podróże.

Zainteresowane osoby,  które chciałby wziąć udział w akcji LOT PO MARZENIA zapraszamy do wpłaty  środków pieniężnych na konto 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 z dopiskiem LOT PO MARZENIA