Już po raz czwarty odbył się w Krakowie Kabareton Charytatywny PAKA MARZEŃ.

Już po raz czwarty odbył się w Krakowie Kabareton Charytatywny PAKA MARZEŃ. Tym razem krakowski oddział Fundacji Mam Marzenie zaprosił artystów i widzów do Starej Zajezdni przy ulicy Św. Wawrzyńca. Niebywale dumni jesteśmy z faktu, że udało nam się zapełnić wszystkie miejsca na widowni – ponad 600 biletów rozeszło się w mgnieniu oka. To za sprawą znakomitości, które zgodziły się wystąpić za darmo, żebyśmy mogli spełnić kolejne marzenia: Artura Andrusa, który poprowadził imprezę, Formacji Chatelet, Kabaretu PUK oraz Łowców.B. Widać było, że publiczność świetnie się bawiła. Bardzo ciepło przyjęła klip Fundacji, opowiadający o magii spełnianych marzeń, potem śmiech i brawa cały czas towarzyszyły dowcipom konferansjera i skeczom kabareciarzy.

Na scenie oprócz kabaretowych wyjadaczy pojawił się debiutant – nasz Marzyciel Przemek, który zupełnie bez tremy nie tylko opowiedział o swoim marzeniu ale też odpowiadał ciętymi ripostami na żarty Artura Andrusa i chłopaków z Formacji Chatelet. Podczas koncertu odbyła się licytacja olimpijskiej koszulki Moniki Pyrek z jej specjalnym autografem.

Gratulujemy i serdecznie dziękujemy Panu, który wylicytował tę pamiątkę za 1600 zł a wpłacił 2000 zł!! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy organizacji tej imprezy oraz osobom, które kupiły bilety. Dzięki Wam mamy ok. 17 tysięcy złotych, za które uda nam się spełnić kilka dziecięcych marzeń.