Kochani pragniemy Wam donieść, że podczas XIII Turnieju Marzeń o Puchar Kolibra, który odbył się 3 września 2016 r. w Ochmanowie, zebraliśmy łącznie ponad 20 000 zł na marzenia naszych podopiecznych!

Pragniemy serdecznie podziękować Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie za zaproszenie i wspólną organizację imprezy.

Jesteśmy wdzięczni za patronat Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Jacka Krupy oraz za wsparcie sponsorów. W szczególności składamy serdeczne podziękowania dla firmy Metalodlew SA za ufundowanie pięknych Pucharów Kolibra, Burmistrzowi Niepołomic Panu Romanowi Ptakowi za ufundowanie sceny z nagłośnieniem, Piotrowi Rondudzie wraz z pracownikami za organizację grilla, firmom

Macioł usługi transportowe oraz Laurico za transport, firmom Ankorp, Foodcare i Piekarni Pana Wojtka Pieprzycy za produkty na piknik.

Dziękujemy Golfarenie, Restauracjom „Old Town” i „Amarylis” oraz szkole tańca U2DANCE, Studio tańca Śmietana Revolution Crema Dance i Aquapark w Krakowie za ufundowanie nagród i voucherów na licytację.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Poraszce-Chodyń prowadzącej portal smak sztuki.pl za przekazanie artystycznej ceramiki na licytację.

W szczególności pragniemy podziękować konferansjerowi Panu Radosławowi Omiecińskiemu i artystom, którzy wystąpili tego dnia charytatywnie: Polskiemu Towarzystwu Gimnastycznemu „Sokół” z Niepołomic pod kierownictwem Pani Moniki Pawlukiewicz-Zender, Zespołowi tanecznemu Sandrix oraz Zespołowi DETOX.

Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli sporo serca i pracy w przygotowanie tego Turnieju oraz pikniku charytatywnego. Dzięki Wam spełnią się kolejne piękne marzenia naszych Marzycieli!

Więcej zdjęć z turnieju:

Część 1

Część 2