15 czerwca 2014 roku w klubie Lizard King w Krakowie odbył się charytatywny koncert Magia Marzeń III (edycja krakowska). Już po raz trzeci Fundacja Mam Marzenie przeniosła krakowską publiczność w świat magii spełnionych marzeń.

Koncert jak zawsze rozpoczął się utworem „Wspomnienie”, tym razem w wykonaniu wolontariuszek Justyny i Moniki oraz przyjaciela Fundacji – Michała. Utwór ten nie jest przypadkowy – jest on realizacją marzenia Mateusza. Chłopiec miał 14 lat, mieszkał w Płocku, jego pasją była muzyka, śpiewał m.in. w chórze Pueri Cantores Plocenses. Niestety cierpiał na nowotwór. Kiedy zgłosił się do Fundacji, miał dokładnie sprecyzowane pragnienia – chciał nagrać własną piosenkę i zostać sławnym piosenkarzem. I właśnie tak miało być. Za tekst piosenki miał posłużyć wiersz innej podopiecznej fundacji – Natalii, skomponowano również melodię. Tak powstał utwór „Wspomnienie”, który Mateusz miał nagrać wraz z zespołem Video. Niestety, nawrót choroby sprawił, że znów trafił do szpitala i nie doczekał nagrania. Wkrótce odeszła również Natalka. Wtedy wolontariusze ku ich czci zorganizowali Magię Marzeń, podczas której piosenka „Wspomnienie” została zaśpiewana po raz pierwszy. Po czterech edycjach koncertu w Warszawie został on przeniesiony także do Krakowa.

Następnie na scenie działo się bardzo dużo: 19-letni dziś Marzyciel Wojtek opowiedział jak spełniło się jego marzenie, czyli wyjazd do Włoch szlakiem tamtejszej architektury (zorganizowany z pieniędzy zebranych na Magii Marzeń II), a 10-letni Dawid, dumnie się prezentując w wojskowym mundurze, zrelacjonował wszystkim jak to było kilka dni wcześniej zostać na jeden dzień żołnierzem. Następnie na scenie spełniły się dwa kolejne marzenia: Piotr dostał lustrzankę, a Andrzej telewizor i Play Station 4 z grami. Podczas koncertu można było obejrzeć materiały filmowe dotyczące Marzycieli, wolontariuszy oraz mnóstwo zdjęć ze spełnionych marzeń. Na każdym z nich można było dostrzec dziecięcą radość i nadzieję płynącą z uśmiechów i oczu Marzycieli. Refleksją na temat spełniania marzeń podzielili się również wolontariusze i sponsorzy. Na koniec świętowano 11 urodziny Fundacji tortem i życzeniami.

Po części Fundacyjnej nadszedł czas na koncert CeZika, który swoim fantastycznym show rozbawił publiczność do łez. Przez gwiazdą wieczoru wystąpił gościnnie także Jordan O’Keefe, czyli „Józek”, o którym kilka miesięcy temu wszyscy myśleli, że był on „Polakiem” w brytyjskim „Mam Talent”, oczywiście dzięki CeZikowi.

Wszystkie pieniądze zebrane z cegiełek podczas koncertu zostaną przeznaczone na realizację marzenia Weroniki – jakim jest wyjazd do Włoch.

Organizacja koncertu była możliwa dzięki sponsorom: portalowi Laboratoria.net oraz Coca Coli. Dziękujemy także wszystkim pozostałym sponsorom: Krzysztof Ścibor photography, Nova Kosmetyki, Hotel Novotel, Hotel Demel, Restauracja „Pod Słońcem”, Drukarnia MEDIA, oraz patronom medialnym: TVP Kraków, Dziennik Polski, Radio KRK, Antyradio, Fundacja Promocji Kultury, Kraków Zaprasza.