Wczoraj siedzibę naszej Fundacji odwiedzili pracownicy firmy Putnam PHMR. Zespół jest częścią Putnam, naukowego i strategicznego globalnego partnera konsultingowego z ekspertami obsługującymi wszystkie czołowe firmy biofarmaceutyczne. W ramach Community Action Day aż 14 osób zechciało się wcielić w rolę Wolontariuszy i przepracować cały dzień dla naszej Fundacji. Dzień upłynął szybko i dynamicznie: zaczęliśmy od krótkiej prezentacji opowiadającej o idei wolontariatu oraz przybliżającej naszą misję. Następnie przeszliśmy do części praktycznej – połączyliśmy się z jednym z naszych Marzycieli – Jankiem, który marzył o nowym laptopie, dzięki któremu będzie mógł rozwijać swoje pasje. Firma Putnam PHMR zechciała stać się darczyńcą sprzętu elektronicznego 

💚

 Udało się spełnić kolejne marzenie! 

💚

Bezpośrednio po naszej rozmowie sponsorzy zapakowali prezent i wcielili się w rolę kuriera – wszak jak na Wolontariusza przystało trzeba się czasem wcielić w róże postacie. 

Pozostali uczestnicy przygotowali przed siedzibą stoiska z poczęstunkiem, z fantami – niespodziankami, dedykowane dzieciom. Część grupy udała się na Rynek, niosąc w świat nasze zielone baloniki, naklejki oraz ulotki dotyczące profilaktyki. Nie można zapomnieć też o stoisku DKMS – namawialiśmy do zapisów do grona potencjalnych dawców. 

To był dobry czas, obfitujący w wartościowe rozmowy: między innymi, wśród przechodniów znalazła się osoba, która miała kontakt z fundacją Make-a-Wish, która jest dla nas pierwowzorem. Dziękujemy bardzo wszystkim przybyłym!