Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie oraz Fundacja Mam Marzenie zapraszają na XIII Turniej golfowy o Puchar Kolibra, który odbędzie się 3 września 2016 r. na polu golfowym w Ochmanowie.

Turniej rozpocznie się 3 września 2016 r. o godzinie 8.00 na polu golfowym Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie, a charytatywny piknik o godz. 13.00 i potrwa do godz. 18.00. Program imprezy obejmuje przeprowadzenie turnieju golfa dla zgłoszonych zawodników oraz szereg atrakcji sportowych, rekreacyjnych i muzycznych dla zarejestrowanych uczestników imprezy, w tym Akademię golfa, pokazy i koncerty, m.in. Zespołu Detox. Przeprowadzimy również licytację atrakcyjnych przedmiotów i dzieł sztuki. Zachęcamy do udziału w imprezie nie tylko golfistów, ale również rodziny z dziećmi, a także osoby które chcą rozpocząć swoją przygodę z golfem.

Dochód z imprezy oraz z przeprowadzonej licytacji zostanie przekazany na realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, która spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu, przez co dodaje im sił do walki z chorobą. Wierzymy, że spełnianie dziecięcych marzeń ma terapeutyczną moc, a niniejszy Turniej pomoże nam zdobyć niezbędne środki na spełnienie wielu pięknych marzeń naszych podopiecznych.

Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Od 13 lat wolontariusze Fundacji ofiarowują swój wolny czas, aby przerwać okres smutku spowodowanego chorobą i wnieść w życie dzieci i ich rodzin chwile radości oraz dać siły do dalszej walki. Taką terapeutyczną moc ma spełnianie najskrytszych pragnień. Naszych podopiecznych nazywamy Marzycielami. Wierzymy, że Turniej Golfowy pomoże nam zdobyć niezbędne środki na spełnianie wielu dziecięcych marzeń. Będziemy wdzięczni za pomoc.

Serdecznie zapraszamy.

Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie

fbbanergolf