W dniu 22 marca 2015 roku (niedziela) w godzinach 12-17 zapraszamy na Dzień Otwarty Fundacji Mam Marzenie w siedzibie przy ulicy Św. Krzyża 7 w Krakowie.
Organizując Dzień Otwarty,chcemy stworzyć okazję,aby każdy mógł zapoznać się z ideą spełniania marzeń i działalnością naszej Fundacji „od kuchni”. Będzie możliwość uzyskania pełnych informacji dotyczących m.in. tego jak zostać wolontariuszem, jak zgłosić dziecko do naszej Fundacji, jak wygląda spełnianie marzeń, a także dlaczego warto oddać 1% podatku na naszą działalność. Wolontariusze odpowiedzą na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania.

Warto przyjść, choćby po to, żeby zobaczyć sufit naszego biura – rozgwieżdżony ponad pięcioma tysiącami gwiazdek, z których każda symbolizuje jedno spełnione marzenie. Oprócz tego będzie możliwość obejrzenia zdjęć i filmów z marzeń już spełnionych oraz poczęstowania się przygotowanymi specjalnie na tę okazję słodkościami.
Oczywiście nie mogłoby też zabraknąć atrakcji dla najmłodszych, na których czekać będą m.in.: malowanie twarzy, zaczarowane zabawy, wielkie bańki mydlane, skręcanie zwierzątek z balonów, kącik plastyczny i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny :)