“To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące” – Paulo Coelho

Dzień 19 czerwca 2019 r., z pewnością na długo pozostanie w naszych sercach. Jest to dzień wyjątkowy dla wolontariuszy z oddziału łódzkiego, ponieważ to właśnie wtedy mogliśmy uczestniczyć na zakończeniu roku szkolnego Szkoły Podstawowej w Kraśnicy, gdzie zbieraliśmy fundusze by móc zrealizować marzenie jednego z naszych podopiecznych, a mianowicie Franciszka. Ten dzień był szczególny, ponieważ nasz Marzyciel był obecny wraz z mamą! Byliśmy bardzo szczęśliwi, że mógł zobaczyć jak bardzo jego koledzy i koleżanki go wspierają w tych trudnych chwilach, jak dyrekcja oraz cała rada pedagogiczna zaangażowała się w realizacje tego dnia oraz w zbiórkę, która w niedługim czasie przyniesie to, co wymarzył sobie Franciszek.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz chęci dyrekcji szkół w Kraśnicy oraz Ziębowie w znacznym stopniu udało nam się zebrać potrzebne środki na marzenie naszego podopiecznego!

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zaszczyceni, że zechcieli Państwo zorganizować tak piękne wydarzenie, które pokazało jak wielką moc ma wspólne działanie! Dziękujemy!