12 maja w łódzkiej klubo-kawiarni Scenografia postanowiliśmy kolejny raz zawalczyć o dziecięce marzenia przez śmiech. Zorganizowaliśmy drugą edycję Stand – up dla Marzeń. Bez wątpienia to obecnie bardzo popularna forma rozrywki. Dlatego ku naszej radości bilety wyprzedały się już w ciągu kilku godzin!W dniu wydarzenia dopisywała nam również pogoda. Pomimo ulewy, która niosła spustoszenie dzień wcześniej, słońce od rana wprawiało wszystkich w pozytywny nastrój. Przygotowania trwały w najlepsze, a już od 18 otworzyliśmy drzwi dla wszystkich fanów dobrego humoru. A o to mieli zadbać Rafał Pacześ, Łukasz ”Lotek” Lodkowski oraz Adam Sobaniec – czyli śmietanka polskiego stand – upu. Jako pierwszy wystąpił Adam, który wprowadził wszystkich przybyłych w dobry nastrój. Z każdym zdaniem i występem publiczność chciała więcej. Jak widać na zdjęciach widownia dosłownie płakała ze śmiechu!
Drugim w kolejności był Lotek , który pokazał , że same żarty to nie wszystko , w tym zawodzie zdecydowanie liczy się charyzma. Całość wieczoru uświetnił występ łódzkiego komika – Rafała Paczesia.
Pomiędzy występami dzięki zaprzyjaźnionym nam sponsorom, przeprowadziliśmy licytacje. A cały dochód został przeznaczony na dziecięce marzenia! Do wylicytowania był między innymi pobyt nad morzem, voucher do Escape roomu czy też limitowana wersja Lego. Dzięki stand-uperom każda sekunda wydarzenia przepełniona była humorem i dobrą zabawą.
Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji – zarówno widowni jak i sponsorom – przez co przyczynili się do spełnienia marzeń chorych dzieci. Oczywiście największe podziękowania i ukłony dla naszych artystów, bez których nie byłoby to możliwe. Dziękujemy i do następnego!