W czwartek 28 lutego słowo „kalorie” nie ma znaczenia, ponieważ tego dnia obchodzimy najbardziej wyczekiwane święto łasuchów – Tłusty Czwartek. Jest to jeden z dni, w którym granica rozsądku i rozwagi co do słodkości zanika, dlatego też łakocie stają się naszymi sprzymierzeńcami.
Z tej okazji łódzki oddział Fundacji Mam Marzenie postanowił zorganizować niespodziankę dla małych podopiecznych jednego ze szpitali w Łodzi. Wspólnie uzgodniliśmy plan działania w taki sposób, by zagwarantować dzieciom jak największą dawkę radości w tak słodkim dniu.

Jednym z elementów naszych przysmaków były nasze przepyszne fundacyjne lizaki, oprócz tego nie mogło obejść się bez dodatkowych atrakcji jak misie, karty do gry czy smerfne zawieszki na drzwi.
Mimo trudności na jakie trafiliśmy z powodu panującej grypy, my wolontariusze Fundacji Mam Marzenie z łódzkiego oddziału nie poddaliśmy się i stawiliśmy czoła przeciwnościom losu. Bo najważniejsze jest, by zawsze znaleźć wyjście z sytuacji, a kiedy uda nam się to zrobić jesteśmy w stanie przezwyciężyć wszystko!
Uśmiech na twarzy dzieci sprawiał nam wiele radości, dlatego też postanowiliśmy, że co roku będziemy realizować takie wydarzenie, by sprawiać coraz to więcej słodyczy dla Nas a przede wszystkim dla wszystkich dzieci.