Od 20 lat spełniamy marzenia dzieci zmagających się z ciężkimi chorobami. Spełniliśmy ich już ponad 10 000 w całej Polsce i nie zatrzymujemy się!

Jedną z naszych wyjątkowych Marzycielek jest Różyczka, która jak każde dziecko lubi bawić się, tańczyć. W jej beztroskie dzieciństwo podstępnie wkradł się nowotwór, a proces leczenia jest bardzo wymagający. Dlatego pojawiliśmy się w Jej życiu, żeby wprowadzić uśmiech, chwile beztroski i szczęścia, dodając sił do walki z chorobą.

Różyczka wymarzyła sobie bal!
Uroczystość miała miejsce na Zamku Królewskim na Wawelu, gdzie czekali król, królowa, dworzanie w pięknych strojach i królewny. Jak na prawdziwą księżniczkę przystało, Różyczka złożyła przysięgę, po której odbyła się koronacja. Nowa Władczyni obiecała dbać o uśmiech swych poddanych i należycie się o nich troszczyć. Nie zabrakło także zabawy z zaproszonymi gośćmi i uczty w dworskim stylu! A to wszystko na cześć naszej wspaniałej Księżniczki Różyczki!
Więcej z tego spełnienia zobaczycie tutaj: https://www.mammarzenie.org/marzyciele/10999-R%C3%B3%C5%BC

Jeżeli chcesz pomóc nam w spełnieniu kolejnych marzeń, tak pięknych jak marzenie Różyczki, przekaż 1,5% podatku Fundacji Mam Marzenie.
Jak to zrobić?

Procedura przekazania 1,5% podatku jest naprawdę łatwa! 

  1. Możesz skorzystać ze strony internetowej e-Urzędu Skarbowego (Twój e-PIT). Przy formularzu PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39,  po wypełnieniu danych, kwota wnioskowanego podatku 1,5% zostanie wyliczona automatycznie.
  2. Możesz skorzystać z darmowego program online do rozliczania PIT (e-pity), gdzie nasz numer KRS jest już wpisany.
    Link: https://www.e-pity.pl/
  3. Jeśli jesteś emerytem bądź rencistą i rozlicza Cię ZUS, możesz przekazać 1,5% podatku za pomocą formularza PIT-OP. Nie musisz sam wypełniać całego zeznania podatkowego, w oświadczeniu PIT-OP wskazujesz tylko numer KRS 0000 17 71 37 – i tyle!

Wypełnij rubrykę wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego w zeznaniach PIT (28, 36, 36L, 37, 38), podając następujące dane:

  • wnioskowaną kwotę, którą chcesz przekazać na rzecz Fundacji (wnioskowana kwota nie może przekraczać 1,5% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół),
  • numer KRS 0000 17 71 37
  • dodatkowo możesz wyrazić zgodę na przekazanie danych do Fundacji.

Twoje 1,5% ma ogromną moc spełniania marzeń!

Pobierz program e-pity:

– wersja dla systemu MS Windows

– wersja dla systemu Mac OS

– wersja dla systemu Linux

– wersja on-line uruchamiana w przeglądarce internetowej