Kochani!

Czas tak szybko ucieka. Za nim się obejrzeliśmy wakacje już dawno się skończyły i powróciła codzienność szkolna.

Mamy nadzieję, że okres wakacyjny napełnił Was pozytywną energią, a chwile spędzone w gronie rodziny i przyjaciół podczas ciepłych letnich dni pozwolił Wam zapomnieć o troskach i zmartwieniach. Wierzymy, że napełniliście się super mocą i z uśmiechem przejdziemy przez ten jesienno-zimowy sezon poznając kolejne piękne marzenia i biorąc udział w ich spełnieniu.

Mimo, iż poznajemy się na nowych zasadach, a marzenia spełniają się bez naszej obecności ,, na żywo’’, to jest naprawdę pięknie.

Koniec lata uczciliśmy spełniając marzenie Tomka, Kacpra i Mikołaja o wymarzonym laptopie- nie brakowało wzruszeń i nieposkromionych radości. Cieszymy się, że chłopcy mogą połączyć swoje przyjemności z nauką co ułatwia im znacznie uczestniczenie w zajęciach szkolnych on-line.

Spełniło się również największe marzenie kochanej Mai o wymarzonym placu zabaw z domkiem, huśtawką i zjeżdżalnią. Dzięki, temu każdy dzień naszej Marzycielki jest słoneczny i pełen radości.

Cieszymy się ,że mimo trudnych czasów marzenia wciąż się spełniają, a my wolontariusze Fundacji nie zamierzamy zwalniać tempa.

Dziękujemy kochanym Marzycielom za piękne marzenia ,a także wszystkim naszym darczyńcom, którzy sprawiają, że marzenia mają moc!

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Wolontariusze Oddziału Lublin