Czy możliwe jest połączenie pięknego z pożytecznym? Zdecydowanie TAK! Przekonaliśmy się o tym w sobotni wieczór 11 maja, podczas koncertu zespołu New Heaven w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego w Lublinie.

Na specjalne zaproszenie lidera zespołu Daniela Kluski, mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Dlaczego wyjątkowym? Ponieważ Muzycy New Heaven postanowili zagrać specjalnie dla Nikoli, podopiecznej naszego oddziału, która marzy o wyjeździe do Disneylandu.

Podczas koncertu organizatorzy zaprezentowali film „Fundacja Mam Marzenie – O Nas” https://www.youtube.com/watch?v=-vWStFBRUC0&t=11s Po wspólnym obejrzeniu dokumentu, opowiedzieliśmy o działaniach naszego oddziału i przybliżyliśmy nieco postać głównej bohaterki koncertu – Marzycielki Nikoli.

Wieczór ten był okazją do wsłuchania się w piękne melodie oraz poruszające teksty piosenek, poznania interesujących ludzi o wielkich sercach, a także do zebrania środków, które zdecydowanie przybliżyły nas do spełnienia marzenia Nikoli o wyjeździe do paryskiego Disneylandu. Dzięki hojności uczestników koncertu, zebraliśmy imponującą kwotę 2 525 zł i 1$, która w całości zostanie przeznaczona na realizację marzenia naszej uroczej Podopiecznej.

Z całego serca dziękujemy:

  • Muzykom New Heaven, w szczególności Panu Danielowi za organizację koncertu, życzliwość i dobroć, którą od Niego otrzymaliśmy
  • wszystkim Gościom za udział w koncercie oraz zbiórce
  • na ręce Duchownego Młodszego Tarasa Semeniuka dla Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Lublinie za nieodpłatne użyczenie sali


Niech dobro, które Państwo daliście, wróci do Was ze zdwojoną siłą!

Z pozdrowieniami
Wolontariusze Oddziału Lublin