Dziękujemy za kolejny rok współpracy, w którym mogliśmy spełniać marzenia i cieszyć się wspólnie z naszymi Marzycielami, dostarczając im wiele pięknych chwil i niezapomnianych wrażeń.

Wielkie podziękowania kierujemy do wszystkich Państwa, a szczególnie do Pana Piotra, który od kilku lat z wielkim zaangażowaniem działa na rzecz Marzycieli z naszego Oddziału.

Od 2020 roku spełniliśmy już 17 marzeń, do realizacji których wykorzystaliśmy aż 54 532, 56 zł przekazane przez Państwa!!!

Obdarowaliśmy naszych Marzycieli wielką radością, możliwością rozwijania swoich talentów i pasji, wspaniałymi wspomnieniami, inspiracją na przyszłość i motywacją do spełniania swoich kolejnych marzeń, spośród których największym jest powrót do zdrowia. Cieszymy się, że wspólnie z Państwem możemy uczestniczyć w tych wyjątkowych momentach, zapewniając naszym Marzycielom terapeutyczną moc marzeń, która jest ogromna i dodaje im wiele sił do walki z chorobą.

Niemożliwe nie istnieje i mamy nadzieję, że w kolejnym roku naszej wspaniałej współpracy udowodnimy to wielokrotnie!
Dziękujemy!!!

A jeśli chcecie zobaczyć podsumowanie naszej współpracy, gdzie prezentujemy wszystkie marzenia spełnione wraz z Pracownikami Google, zapraszamy:

  • na nasz kanał na YouTube

Z pozdrowieniami,
Wolontariusze Oddziału Lublin