Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił w lubelskim oddziale Fundacji Mam Marzenie.

Nasza organizacja opiera się wyłącznie na pracy wolontariuszy. Jesteśmy jedyną tak dużą fundacją w Polsce, w której nikt nie pobiera żadnego wynagrodzenia za swoją pracę.

Dlatego, jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, kreatywną, masz trochę wolnego czasu i chcesz spełniać z nami marzenia chorych dzieci, nie wahaj się, przyjdź na spotkanie!

Kilka słów o naszym działaniu

Zadania, które wykonujemy w fundacji są różne: od spotykania się z chorymi dziećmi po organizowanie wydarzeń charytatywnych.

Będąc wolontariuszem przeżywamy wiele pięknych chwil, w ciekawy i twórczy sposób spędzamy czas oraz zawiązujemy przyjaźnie. Poprzez wolontariat możemy uczestniczyć w ciekawych i ambitnych projektach. Jednak to nie wszystko!

Jako wolontariusze zdobywamy doświadczenie, które jest przydatne także w pracy, szczególnie w obszarach: komunikacji interpersonalnej, pozyskiwania sponsorów, rozwiązywania problemów, zarządzania zadaniami i sobą w czasie.

Spełnianie marzeń podopiecznych fundacji przynosi nam ogromną radość, daje dużą dawkę energii do działania i nadaje sens naszej działalności.

Dzięki spotkaniom z Marzycielami uczymy się doceniać to, co w życiu jest najważniejsze.

Jako wolontariusz masz szansę zobaczyć uśmiech oraz radość osób, którym pomagasz, a także zmienić na lepsze świat swój i innych!

Zapraszamy!
Wolontariusze Oddziału Lublin