Wracają długo wyczekiwane Poznańskie Targi Książki!

Już 11-13 marca w stolicy Wielkopolski spotkają się wydawcy z całego kraju, znani pisarze, ilustratorzy i pasjonaci książek. Na gości targowych czekać będą ciekawe promocje oraz liczne atrakcje, np. warsztaty literacko-artystyczne, premiery książkowe oraz aktywności dla dzieci.

Poznańskie Targi Książki to okazja do spędzenia ciekawego weekendu z literaturą. W tym roku udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 100 wydawców, którzy przyjadą do Poznania, aby zaprezentować swoją najnowszą ofertę. Jak zawsze, będzie można spodziewać się atrakcyjnych rabatów – będzie to zatem nie lada gratka dla moli książkowych i kolekcjonerów książek.

Tegoroczny program zawiera rozbudowaną ofertę warsztatów dla dzieci. To dla nich Wydawnictwo Zakamarki wybuduje pokój Alberta Albertsona, w którym będzie można świętować jego urodziny. Pojawią się także lubiane przez najmłodszych Kicia Kocia, Żubr Pompik, Pan Kuleczka oraz Ciocia Jadzia (Media Rodzina), którzy przeprowadzą m.in. leśną gimnastykę, zabawy ruchowe, wspólne czytanie i wiele innych aktywności.

Ponadto, Poznańskie Targi Książki mają także wiele do zaoferowania dorosłym czytelnikom. To dla nich na trzech scenach codziennie będą odbywały się spotkania ze znanymi autorami. Wśród nich zapowiadani wcześniej Mariusz Szczygiełi Elżbieta Cherezińska, ale także znani w świecie kryminałów Ryszard ĆwirlejRobert Małecki oraz Anna Rozenberg

Podczas Targów będzie można również wesprzeć naszą Fundację Mam Marzenie. Wypatrujcie zielonych koszulek! :)

Więcej informacji o wydarzeniu możecie znaleźć TUTAJ.