Domowa Akademia Marzeń to projekt, który ma inspirować i stwarzać nowe możliwości dla rodziców poszukujących ciekawych atrakcji dla swoich dzieci, które są obecnie na kwarantannie.

Domowa Akademia Marzeń to również promocja oraz szerzenie wiadomości na temat Fundacji Mam Marzenie i jej idei. Wielu wolontariuszy fundacji jest pedagogami, logopedami lub specjalistami w dziedzinie zabaw, dlatego postanowili podzielić się swoim doświadczeniem oraz pomysłami z internautami na Facebooku. Każdy odcinek to nowe prace plastyczne, zadania dla dzieci przedszkolnych oraz wczesnoszkolnych, inspiracje oraz nietuzinkowe pomysły do zainteresowania dzieci nauką oraz zabawą.

Na filmikach Domowej Akademii Marzeń występują sami wolontariusze, jak również dzieci-wolontariusze. Jeśli Ty także chcesz nagrać film dla Domowej Akademii Marzeń – istnieje taka możliwość! Gorąco zachęcamy! Zapraszamy do zgłoszenia się na Facebooku, do Fundacji Mam Marzenie: Facebook.

Filmy nagrywane są w domach wolontariuszy. Podczas kręcenia odcinków każdy uczestnik daje z siebie 110%, aby zainteresować najmłodszą publikę zabawami i grami, z których mogą korzystać również inni członkowie rodziny. Dobra zabawa to przyjemność dla całej rodziny! 

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do śledzenia Domowej Akademii Marzeń, od poniedziałku do piątku, o godzinie 9:30 na Facebooku Fundacji Mam Marzenie.