Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada – Dzień Pluszowego Misia. Od 7 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i zabawki właśnie w tym wyjątkowym dniu. Jest to możliwe dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu, za które jesteśmy wdzięczni.

W związku z epidemią tej jesieni zmuszeni jesteśmy zmienić formułę akcji. Jako wolontariusze nie mamy wstępu na oddziały szpitalne, a wszystkie rzeczy, które są na nie przynoszone, muszą przechodzić kwarantannę. W porozumieniu ze szpitalami podjęliśmy decyzję, by zaproponować Państwu zbiórkę pieniężną poprzez portal zrzutka.pl. Za zebrane w ten sposób pieniądze zakupimy zabawki i artykuły plastyczne w liczbie dostosowanej do potrzeb i możliwości danego szpitala.

Ta forma ma chronić nas i Państwa przed nadmiernym kontaktem. W poprzednich latach podczas przekazywania zabawek w miejscu zbiórki gromadziło się wiele osób. Ponadto zabawki przekazywane z rąk do rąk nie spełniałyby wymogów i standardów bezpieczeństwa. Ze względu na troskę o wszystkich chcemy tego uniknąć.

Zbiórka pieniędzy dla pacjentów poznańskich szpitali znajduje się tutaj: https://zrzutka.pl/xbrh8h

Przy wpłacaniu zebranej kwoty prosimy o dopisek, od jakiej jest szkoły/instytucji. Jeśli działają Państwo jako osoby prywatne, jest to Państwa decyzja, czy podpiszą się Państwo z imienia i nazwiska, ze względu na przepisy RODO.

Jeśli są Państwo zdecydowani na udział w akcji, bardzo prosimy o wypełnienie poniższej krótkiej ankiety, która pozwoli nam sprawnie zorganizować Dzień Pluszowego Misia:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOtxzJQwxvrPnSshjwUvXOdcEqr-dJjAdwNzkn-61QYmWMyQ/viewform

Na podstawie danych z ankiety będziemy w stanie wystawić dla Państwa unikalny dyplom potwierdzający udział w akcji. :)

Kwota zebrana podczas akcji zostanie przeznaczona na zakup zabawek i artykułów plastycznych materiałów dla dzieci przebywających w szpitalach. Jeśli zebrana suma będzie większa od aktualnych potrzeb, resztę kwoty przekażemy na spełnianie wyjątkowych marzeń naszych Marzycieli.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy – akcja trwa do 25 listopada 2020. Wierzymy, że zrozumieją Państwo tę wyjątkową sytuację.