Zapraszamy do przeczytania relacji  z Dnia Pluszowego Misia w Szpitalu przy ul. 28 czerwca, przygotowaną przez Dyrekcję Szpitala:

Podobnie jak w roku ubiegłym, z okazji „Dnia Pluszowego Misia”, obchodzonego w dniu 25 listopada, Fundacja Mam Marzenie przygotowała prezenty dla pacjentów oddziałów dziecięcych Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Podobnie jak w roku ubiegłym, z okazji „Dnia Pluszowego Misia”, obchodzonego w dniu 25 listopada, Fundacja Mam Marzenie przygotowała prezenty dla pacjentów oddziałów dziecięcych Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Wyjątkowo, z uwagi na sytuację epidemiczną, wolontariusze nie mogli osobiście wręczyć dzieciom pluszowych misiów.  Maskotki zastąpiły równie atrakcyjne, ale bezpieczne i łatwe do dezynfekcji prezenty, które w imieniu Darczyńcy rozdali dzieciom pracownicy Działu Organizacji i Marketingu.

Najmłodsi pacjenci Szpitala otrzymali kolorowe malowanki wraz z zestawem kredek, plastelinę oraz puzzle z ulubionymi bohaterami bajek, natomiast starsze dzieci oraz młodzież – antystresowego gniotka, zeszyt wraz z kompletem długopisów żelowych oraz zestaw gier planszowych. Podarunki wzbudziły ogromną radość u wszystkich Pacjentów, którzy z ciekawością oglądali prezenty, chętnie pozując do pamiątkowej fotografii.

Tego dnia na buziach wszystkich Pacjentów ortopedycznych oddziałów dziecięcych naszego Szpitala gościł szeroki uśmiech. Dzięki inicjatywie Fundacji Mam Marzenie chore dzieci, zmagające się na co dzień z trudami walki o swoje zdrowie,  były radosne i szczęśliwe.

W imieniu własnym oraz małych Pacjentów, Dyrekcja Szpitala składa serdeczne podziękowania Fundacji Mam Marzenie za przygotowane upominki,  życzliwość oraz wielkie serce okazane dzieciom, dla których pobyt w szpitalu jest wyjątkowo trudnym doświadczeniem. Szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkim czasie Państwa zaangażowanie to nieoceniona dla nas pomoc. Chcemy jeszcze raz wyrazić ogromną wdzięczność i jednocześnie, życząc wielu sukcesów, liczymy na dalszą owocną współpracę.Podobnie jak w roku ubiegłym, z okazji „Dnia Pluszowego Misia”, obchodzonego w dniu 25 listopada, Fundacja Mam Marzenie przygotowała prezenty dla pacjentów oddziałów dziecięcych Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Dyrekcja Szpitala