Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada – Dzień Pluszowego Misia. Od 8 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i zabawki właśnie w tym wyjątkowym dniu. Jest to możliwe dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu, za które jesteśmy wdzięczni.

W związku z wciąż trwającą epidemią w oddziale wielkopolskim Fundacji wprowadziliśmy hybrydową formę zbiórki. Do wyboru proponujemy Państwu:

  • zbiórkę pieniężną do puszek Fundacji w Państwa instytucji. Pieniądze przeznaczymy na zakup artykułów dla dzieci w szpitalach,
  • tradycyjną zbiórkę zabawek w biurze Fundacji w Galerii Malta w Poznaniu. W tym roku zbieramy wyłącznie nowe maskotki, gry i puzzle. Na prośbę szpitali nie zbieramy artykułów szkolnych ani innych zabawek.

Stacjonarnie zabawki będziemy zbierać 19, 20 i 21 listopada. Godziny zostaną podane bliżej ww. terminów.

Jeśli są Państwo zdecydowani na udział w akcji, bardzo prosimy o wypełnienie poniższej krótkiej ankiety, która pozwoli nam sprawnie zorganizować Dzień Pluszowego Misia:

https://forms.gle/HBrf3aXppfeGd3Fz7

Na podstawie danych z ankiety będziemy w stanie wysłać Państwu puszki potrzebne do przeprowadzenia akcji.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy – akcja trwa do 21 listopada 2021, a jej finał odbędzie się 25 listopada. Wierzymy, że tak jak co roku, dołączą Państwo do nas, wywołując uśmiechy na twarzach najmłodszych pacjentów.

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem oddziału w godzinach wieczornych: Mateusz Mostowski +48 515 199 631