Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe!

Fundacja Mam Marzenie to taka niebywała organizacja pożytku publicznego, w której wszyscy są wolontariuszami, nie ma etatów, a corocznie realizujemy kilkaset dziecięcych marzeń i tak od 17 lat spełniliśmy ich już prawie 9 000.

W 2015 roku spełniliśmy marzenie Pauliny, która zaskoczyła nas niezmiernie. Gdy spotkała sie z Cristiano Ronaldo oraz pozostałymi piłkarzami Realu otrzymała piłkę z autografami. Teraz po pięciu latach, nasza Paulina chce pomóc i podzielić się dobrem. Piłka trafiła na licytację, a całkowity dochód zostanie przeznaczony na spełnianie marzeń naszych podopiecznych oraz zwierzęta w Schronisku w Gaju.

Będziemy ogromnie wdzięczni za pomoc w udostępnieniu informacji ws. licytacji wśród Waszych znajomych. Wierzymy, że są osoby, które marzą o takim rarytasie jak piłka z podpisami piłkarzy Królewskich.

[Oto przedmiot licytacji] 

Wspólnie możemy podarować wiele uśmiechów: Paulina będzie zachwycona, że zrobiła tak dużo dobrego, dzieciaki z Fundacji Mam Marzenie będą miały spełnione marzenie, zwierzęta w schronisku w Gaju więcej jedzenia i lepsze budy, osoba, która wylicytuje piłkę radość i olbrzymie szczęście! Wspólnie możemy wiele.

[Oto informacja o spełnieniu marzenia z 2015 roku]

Zapraszamy do licytacji piłki :)