Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada – Dzień Pluszowego Misia. Od 8 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i zabawki właśnie w tym wyjątkowym dniu. Jest to możliwe dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu, za które jesteśmy wdzięczni.

W związku z wciąż trwającą pandemią w oddziale wielkopolskim wprowadziliśmy hybrydową formę zbiórki. Do wyboru proponujemy Państwu:
🐻 zbiórkę pieniężną do puszek Fundacji w Państwa instytucji, pieniądze przeznaczymy na zakup artykułów dla dzieci w szpitalach,
🐻 zbiórkę pieniężną do ogólnopolskiej puszki online na portalu zrzutka.pl, pieniądze przeznaczymy na zakup artykułów dla dzieci w szpitalach,
🐻 tradycyjną zbiórkę zabawek w Państwa Instytucji, a następnie przekazanie wszystkiego w biurze Fundacji w Galerii Malta w Poznaniu. 

Jak co roku zbieramy wyłącznie nowe maskotki, gry, puzzle, artykuły szkolne i zabawki. Naszymi beneficjentami akcji (pacjentami) są dzieci od 1 dnia życia do 18 roku. 

Stacjonarnie zabawki będziemy zbierać: 
21.11 (poniedziałek) od godz. 12:00 do 20:00

22.11 (wtorek) od godz. 12:00 do 20:00

23.11 (środa) od godz. 9:00 do 18:00
w Galerii Malta ul. Maltańska 1 w Poznaniu (Strefa Nauki i Pracy). 

Jeśli są Państwo zdecydowani na udział w akcji, bardzo prosimy o wypełnienie poniższej krótkiej ankiety, która pozwoli nam sprawnie zorganizować Dzień Pluszowego Misia:
https://forms.gle/E6zTcbGa6Dekjr5B9

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy – akcja trwa do 23 listopada 2022, a jej finał odbędzie się 24 i 25 listopada w kilku szpitalach w Poznaniu. Wierzymy, że tak jak co roku, dołączą Państwo do nas, wywołując uśmiechy na twarzach najmłodszych pacjentów.

Plakat promujący akcję wyślemy niebawem. 

Zachęcamy również do obejrzenia relacji z 2021 roku i liczymy na takie samo wsparcie w tegorocznej edycji.
https://drive.google.com/dpm21