Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada – Dzień Pluszowego Misia. Od 9 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i zabawki właśnie w tym wyjątkowym dniu. Jest to możliwe dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu, za które jesteśmy wdzięczni.

W tym roku zdecydowaliśmy się na dwie formy zbiórki. Do wyboru proponujemy Państwu:

– zbiórkę pieniężną do wielkopolskiej puszki online na portalu zrzutka.pl/fundacja-mam-marzenie, która będzie trwała od 2 do 25 listopada pieniądze przeznaczymy na zakup artykułów dla dzieci w szpitalach,- stacjonarna zbiórkę zabawek w Państwa Instytucji, a następnie przekazanie wszystkiego naszej Fundacji w Poznaniu (miejsce zbiórki podamy bliżej terminu). Jeżeli chcą Państwo wysłać do nas zebrane rzeczy kurierem, musi on być z góry opłacony. Paczka musi zostać dostarczona do nas do 21 listopada, abyśmy mieli czas na jej rozpakowanie i posegregowanie. 

Jak co roku zbieramy wyłącznie nowe maskotki, gry, puzzle, artykuły szkolne i zabawki. Naszymi beneficjentami akcji (pacjentami) są dzieci od 1 dnia życia do 18 roku. 

Stacjonarnie zabawki będziemy zbierać: 

20.11 (poniedziałek) od godz. 12:00 do 20:00

21.11 (wtorek) od godz. 12:00 do 20:00

22.11 (środa) od godz. 9:00 do 20:00

Jeśli są Państwo zdecydowani na udział w akcji, bardzo prosimy o wypełnienie poniższej krótkiej ankiety, która pozwoli nam sprawnie zorganizować Dzień Pluszowego Misia: https://forms.gle/ZwCzBrJ9uBpi1rV67

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy – jej finał odbędzie się 24 i 25 listopada w szpitalach w Poznaniu. Wierzymy, że tak jak co roku, dołączą Państwo do nas, wywołując uśmiechy na twarzach najmłodszych pacjentów.Zachęcamy również do obejrzenia relacji z poprzednich edycji i liczymy na takie samo wsparcie w tegorocznej edycji: https://drive.google.com/file/d/1r9elxykvdWx-8AxXwAvZqSF3j5c9S1Cg/view?usp=sharing

Znamy już miejsce zbiórki na Dzień Pluszowego Misia. Od 20 do 22 listopada zapraszamy stacjonarnie, aby osobiście przekazać zebrane rzeczy do udostępnionej Fundacji przestrzeni przy ul. Dolna Wilda 6a/2 w Poznaniu

Jest to budynek mieszkalny bez windy. Koszt parkingu pozostaje po Państwa stronie. Fundacja nie zapewnia miejsc parkingowych. 

Instytucje, które przekazują osobiście zebrane rzeczy otrzymują podziękowania na miejscu. 

Opłacone paczki kurierskie przychodzą na adres:

Zuzanna Kucz – Hotel Włoski 

ul. Dolna Wilda 8,61 – 552 Poznań, obowiązkowo z dopiskiem Dzień Pluszowego Misia Fundacja Mam Marzeniemail: dzienmisia.poznan@mammarzenie.orgtelefon: 573956806Hotel zgodził się przyjmować paczki od 20 do 22 listopada, dlatego prosimy o wysyłkę odpowiednio wcześnie, aby miała możliwość w terminie dojść pod wskazany adres. Instytucje, które przekazują za pomocą paczek kurierskich zebrane rzeczy otrzymują podziękowania po kilku dniach od finału akcji. Wysyłamy na adres wskazany w formularzu.