W ostatni weekend 4 osoby brały udział w szkoleniu na wolontariusza, które trwało od 9 rano do godziny 17:30 (z przerwami).

Nowe osoby szkoliły się jak zostać pełnoprawnym wolontariuszem Fundacji Mam Marzenie, który dobrze zna dokumenty, zasady oraz regulamin działania FMM. Wszystkie osoby były zaangażowane, skupione oraz pozytywnie nastawione do zdobycia nowej wiedzy, której jak wiadomo było sporo do przyswojenia. Ponadto, uczestnicy mieli kilka zadań zdalnych – napisanie apelu, opisanie faktury czy rozwiązanie treningu wiedzy na temat FMM, czyli testu podsumowującego.

Jako koordynator oddziału wielkopolska bardzo się cieszę, że szkolenie mogło się odbyć pomimo pandemii oraz czerwonej strefy. Cały czas działamy i nie zwalniamy tempa w naszej Fundacji. Marzenia naszych podopiecznych są naszym priorytetem, więc robimy wszystko co w naszej mocy aby je jak najszybciej spełnić. Z pomocą i zapałem nowych wolontariuszy powinno nam pójść o wiele łatwiej. ~ Mateusz Mostowski, koordynator oddziału wielkopolska.