W niedzielę, dnia 15 stycznia wybraliśmy się na Targi Ślubne, które odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym wydarzeniu brało udział pięcioro wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie. Naszym zadaniem było jak najszerzej rozpowszechnić akcję Zamień Kwiaty na Marzenia, której celem jest uzbieranie pieniędzy, podczas ślubów i jubileuszy na marzenia naszych marzycieli.

Nasze stoisko cieszyło się wielkim zainteresowaniem dorosłych. Nie tylko osoby starsze były zainteresowane rozmowami z naszymi wolontariuszami, lecz również najmłodsi uczestnicy, dla których mieliśmy fundacyjne kredki i balony. Niektórzy goście znali już naszą fundację, aczkolwiek pojawili się zwiedzający nic niewiedzący o naszym funkcjonowaniu. Po cierpliwym wysłuchaniu paru zdań o naszej działalności i promowanej akcji, zaciekawieni dopytywali się o więcej szczegółów. Dzięki temu, wiele osób wstępnie zdecydowało się przeprowadzić akcję Zamień Kwiaty na Marzenia na swojej uroczystości. Rozdaliśmy chętnym do współpracy ponad 200 ulotek na temat naszej akcji i nawiązaliśmy kontakt z hotelami, które również chcą z nami współpracować. Mamy nadzieję, że dzięki tej niedzieli, więcej osób dowiedziało się o naszej fundacji jak i akcji Zamień Kwiaty na Marzenia.

Dziękujemy Magazynowi Ślubnemu za stoisko i piękny certyfikat! Szczególnie dziękujemy wszystkim gościom, którzy nas wysłuchali i odwiedzili. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się na Targach Ślubnych za rok.

Po więcej informacji dot. akcji Zamień Kwiaty na Marzenia zapraszamy tutaj: https://www.mammarzenie.org/chce-pomoc/planujesz-slub-zamien-kwiaty-na-marzenia/