20 lutego mieliśmy okazję i zaszczyt gościć w bibliotece w Plewiskach, która zaprosiła nas, abyśmy wspólnie przeczytali dzieciom bajki oraz opowiedzieli o Fundacji Mam Marzenie.

Wielu uczestników cały czas angażowało się w rozmowę na temat marzeń oraz pomagało przy odkrywaniu nowych zdjęć z postaciami tudzież bohaterami, czyli naszymi marzycielami. Następnie dzieci podeszły do stołów, aby namalować farbami brokatowymi swoje największe marzenia! Niektórzy mieli ich nawet kilkanaście! Można było zauważyć wiele przepięknych dziecięcych marzeń, jednak królowały koty jako marzenie z kategorii „otrzymać”.

Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie opowiedzieli o wolontariacie i działalności naszej fundacji! Celem było rozpowszechnianie idei wolontariatu wśród najmłodszych.

Gdy najmłodsi oglądali zdjęcia ze zrealizowanych marzeń, potrafili odgadnąć, o czym dokładnie marzyli nasi marzyciele, na przykład o wycieczce do Disneylandu, wydaniu własnej książki czy o posiadaniu konia!

Na koniec spotkania, dzieci otrzymały naklejkę Fundacji Mam Marzenie jak i drobne upominki – nasze zielone balony. Ponadto mogły zrobić sobie zmywalny tatuaż – napis Mam Marzenie, który przyozdobił wiele rączek tego dnia.

Bardzo dziękujemy bibliotece w Plewiskach za zaproszenie oraz możliwość szerzenia i propagowania Fundacji Mam Marzenie jak i idei wolontariatu. Chcielibyśmy również podziękować wspaniałym uczestnikom, którzy dzielnie słuchali i trafnie odpowiadali na pytania. Mamy nadzieję, że każde dziecko rewelacyjnie się bawiło i poznało naszą fundację! Dziękujemy również rodzicom za uwrażliwienie swoich pociech na potrzeby chorych dzieci! ?