Od dwóch miesięcy Fundacja współpracuje z portalem, który, najprawdopodobniej wynalazł złoty środek, aby mieć ciastko i zjeść ciastko w kwestii szeroko rozumianego wolontariatu. To portal www.fanimani.pl

Dzięki serwisowi możesz pomagać, robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z ponad 800 Partnerów i wskazujesz Fundację Mam Marzenie, ponieważ chcesz ją wspierać. Następnie dany sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz Fundacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto nie istnieje minimalna kwota Twoich zakupów. Sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na Fundację za każdym razem, gdy kupujesz przez faniMani. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia – opowiada pan Marek Zywert, osoba reprezentująca serwis faniMani.

Korzystanie z faniMani jest bezpłatne, ponieważ koszty funkcjonowania serwisu zostają pobierane od Partnerów. Każdy sklep płaci za umieszczenie informacji o nim na stronie www.fanimani.pl. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu Fundacja może zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo. Tak samo jak Ty robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle co zawsze!

Obecnie wszystkie środki przekazane za pośrednictwem serwisu faniMani dla Fundacji Mam Marzenie zostaną przekazane na spełnienie marzenia Kuby, który marzy o wyjeździe na finał Ligi Mistrzów, który odbędzie się w Walii, w miejscowości Cardiff na Millennium Stadium 3 czerwca 2017 roku.

Kuba jest 10-letnim chłopcem niezwykle pogodnym, radosnym o bardzo żywym usposobieniu. Jego życiowa pasja to piłka nożna, dzieli ją z ukochanym Dziadkiem. O tym sporcie wie wszystko, zna nazwiska wszystkich piłkarzy, wyniki meczów. Wie, kto, z kim i kiedy grał. Jest kibicem Ligi Angielskiej – mówi Lonia, wolontariuszka Fundacji.

W chwili obecnej serwis oraz nasi wspierający w ilości 53 użytkowników wygenerowali sumę 92,91 zł dla Fundacji Mam Marzenie oraz realizacji marzenia Kuby. Mamy nadzieję, że ta liczba wzrośnie i przyczyni się w dużej mierze do spełnienia marzenia chłopca.

Zapraszamy na www.fanimani.pl/fundacja-mam-marzenie

1 3 do-poprawki-liczby fff4