W sobotni mikołajkowy wieczór dnia 6 grudnia, mogliśmy być świadkami jak na scenie szczecińskiego Klubu Rocker zaprezentowały się zespoły muzyczne takie jak: Jackpot, Kępisty Quartet, Oho!Koko i Chorzy.

Była to pierwsza edycja Koncertu charytatywnego ” Magia Marzeń” zorganizowana przez nas – Wolontariuszy szczecińskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Koncert nie odbyłby się jednak gdyby nie wielkie serca
naszych artystów, sponsorów oraz pozostałych uczestników imprezy.

Dzięki Wam Kochani siła marzeń stała się jeszcze większa a Wasza szczodrość pozwoliła zebrać nam ponad 11 000 zł !!!

Cała ta suma przeznaczona zostanie na spełnienie wybranych marzeń dzieci podlegających pod okręg zachodniopomorski Fundacji Mam Marzenie.
Jeśli chodzi o sam przebieg koncertu to złożyły się na niego występy 5 zespołów.

Już na samym początku w cudowny klimat wprowadził nas zespół Rare Ordinary Nature, który zaśpiewał piosenkę „Wspomnienie”, stanowiącą
poniekąd „hymn” Fundacji Mam Marzenie. Wersja utworu zaśpiewana przez zespół Rare Ordinary Nature była naprawdę wzruszająca, po prostu idealna.
Kolejnym zespołem, który zaszczycił nas swą obecnością był Jackpot – Kasia Buja i Maciej Kazuba – duet, którego sentymentalny recital skradł serca każdego.

Po ogromnej dawce emocji jaką zasponsorował nam zespół Jackpot, na drewnianą scenę wkroczył Kępisty Quartet – nie dający się zaszufladkować
zespół, który pozwolił nam przejść do brzmień bardziej energicznych, intrygujących. Czuło się silną osobowość sióstr – które stanowią serce zespołu.
Kolejnymi artystami na scenie był duet Oho!Koko. Urocza dwójka artystów, gdzie Alicja Kruk – wokalistka – mogła się poszczycić swoją
nadzwyczaj oryginalną barwą głosu kojarzącą się z najwybitniejszymi wokalistkami lubującymi się w „czarnych” dźwiękach.
Ostatnim zespołem jaki zabrzmiał tego wieczoru był zespół Chorzy. Dzięki nim koncert przyjął naprawdę niepowtarzalny optymistyczny wymiar.
Charyzma wokalisty sprawiła, że nie było ani jednej osoby siedzącej na sali. Każdy dał się porwać monumentalnej energii jaką zespół wniósł swoją muzyką.

W przerwach między koncertami prowadzone były aukcje charytatywne, gdzie wylicytować można było drobiazgi od znanych i lubianych ludzi. W prowadzeniu licytacji pomagała nam Szczecińska Grupa Improwizacyjna „Pod pretekstem”, która swym humorem napędzała publikę do licytowania.
Całkowity dochód z aukcji został oczywiście przeznaczony na spełnianie marzeń naszych Marzycieli – podopiecznych szczecińskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Szczególną uwagę podczas całego koncertu skupiał na sobie również jeszcze jeden duet – może mniej muzyczny – ale za to jakże energiczny – Emil Dąbrowski oraz Agnieszka Stańczak, którzy cudownie poprowadzili cały wieczór.

Myślimy, że z koncertu nikt nie wyszedł rozczarowany i mamy nadzieję, że dawka pozytywnych emocji pozostanie na długo w sercach uczestników.
Mamy również głęboką nadzieję, że uda nam się zorganizować za rok drugą edycję koncertu, gdzie również zaszczycicie nas swoją obecnością i może jeszcze większą frekwencją!

Dziękujemy, że byliście z nami i do zobaczenia za rok!

Zdjęcia z koncertu możecie obejrzeć tutaj:

http://www.rockerclub.pl/pl/podstrony/zdjecia/magia-marzen/