Miło nam poinformować, że wzięliśmy udział w Alternatywnych Targach Ślubnych, które odbyły się 3 marca 2024 r. w klimatycznym Starym Maneżu w Gdańsku. Impreza to zaiste zacna: wielu wystawców, pięknie przystrojone stoiska, wykwintne menu, niesamowite atrakcje, a wszystko to miało przemówić do przyszłych Młodych Par, które przygotowują się do najpiękniejszego dnia w ich życiu – uroczystości zaślubin. Wśród tych zakochanych, pełnych wiary, pięknych ludzi i my – Fundacja Mam Marzenie z naszą wyjątkową akcją „Zamień kwiaty na marzenia”. Odbiór akcji bardzo pozytywny, wiele Par zastanawiało się wcześniej, szukało pomysłu na wsparcie jakiegoś projektu, a idea akcji „Zamień kwiaty na marzenia” – bardzo prosta w swojej formie, a jakże głęboka – dla wielu Par okazała się bliska ich sercom. Mocno trzymamy kciuki, aby przyszłe Młode Pary, które poświęciły czas na rozmowę z nami podczas Alternatywnych Targów Ślubnych zdecydowały się na spełnianie marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie!

Serdecznie dziękujemy Organizatorom wydarzenia za wieloletnią już współpracę i możliwość promowania naszych działań podczas tak prestiżowej imprezy!

Wszystkie Młode Pary, które pragną „zamienić kwiaty na dziecięce marzenia” prosimy o kontakt z wolontariuszem koordynującym tę akcję: Sylwia Walosz, e-mail: sylwia.walosz@mammarzenie.org.