Kochani, wielkimi krokami zbliża się najpiękniejsza pora roku – wiosna! Z tej okazji wolontariusze Oddziału Trójmiasto Fundacji Mam Marzenie organizują niezwykłe wydarzenie – Dzień Wiosny w Galerii Przymorze.

Oprócz kwiatowej scenerii, kiermaszu papierowych kwiatów, kiermaszu ciast, zajęć origami, a także nauki tańca Zumby, na naszych Gości będzie czekało multum wrażeń i atrakcji. Główną z nich będzie kiermasz pt. „książki, które potrafią marzyć” – każdy z odwiedzających nasze stoisko będzie mógł nabyć, książkę owiniętą w szary papier, na którym będzie widniał tylko jej gatunek, np. dramat, horror. W ten sposób książkę wraz z czytelnikiem połączy przeznaczenie – zapraszamy do zabawy! 

Na najmłodszych będziesz czekały konkursy, wspólne gry, a punktem kulminacyjnym będzie czytanie bajek i opowiadań o marzeniach przez… Pana Mateusza Kusznierewicza i Pana Grzegorza Gzyla, podczas którego najmłodsi będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody! 

A to wszystko dla naszego podopiecznego – Łukasza, a właściwie Jego fantastycznego marzenia, którym jest posiadanie bajkowego ogrodu! 

Dołączcie do nas i razem z nami uwierzcie, że nie ma rzeczy niemożliwych, a spełnienia marzeń jest najpiękniejszym zajęciem, jakie człowiek może wykonywać. Dobro wraca!

PLAN „DNIA WIOSNY Z FUNDACJĄ MAM MARZENIE”

11:00 – rozpoczynamy akcję

12:00 –  ogłoszenie wyników konkursu „Bajki pełne marzeń” przeprowadzonego w SP nr 29

12:15 -14:00 – Fundacja Mam Marzenie czyta bajki dzieciom, lektorzy: p. Mateusz Kusznierewicz, p. Grzegorz Gzyl. W trakcie czytania bajek, konkurs dla dzieci

1415-30 -15:45 – pokaz taneczny uczniów p. Kingi

15: 00-16:00 – warsztat Zumby, prowadzony przez p. Annę Cegłowską (Z-Dance)

18:00 – zakończenie akcji

* od 11:00 do 18:00 zapraszamy do zabawy loteryjnej, kiermaszu książek, wizytę w Słodkim Kąciku z pysznymi ciastami i na warsztaty Małego Artysty dla dzieci i nie tylko.

Do zobaczenia!

Serdecznie zapraszamy!