15. września w Parku Oruńskim odbył się finałowy etap tegorocznej edycji Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska. Tego dnia na uczestników imprezy czekało stoisko z loterią fantową, sadzenie marzeń oraz licytacje, podczas których największym zainteresowaniem cieszył się rower. To właśnie w ten sposób zebraliśmy aż 1953,97zł! Pieniądze te zostaną przeznaczone na spełnienie marzenia Przemka, który marzy o spotkaniu z Ligą Superbohaterów. Dzięki uprzejmości organizatorów oraz uczestników wszystkich etapów imprezy mamy już całą kwotę potrzebną na spełnienie tego pięknego marzenia!


Serdecznie dziękujemy organizatorom Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska, za to, że już kolejny rok mogliśmy być częścią tej niesamowitej imprezy! Dziękujemy również wszystkim osobom, które wsparły nas podczas tego wydarzenia.

Za przekazanie nam voucherów na licytacje serdecznie dziękujemy:

– Teatr Wybrzeże https://www.teatrwybrzeze.pl/

– Movement Arena https://www.facebook.com/movementarena/

– Playground Arena https://www.facebook.com/PlaygroundArena/

– PitStop https://www.facebook.com/PitStopGdansk/

– Restauracja Scandic https://www.scandichotels.com/scandic-polska/scandic-gdansk

– Aquastacja http://aquastacja.pl/

Dziękujemy również Kwiatowe Love (https://www.facebook.com/kwiatowelovepracowniaflorystyczna/) za podarowanie nam ozdób do sadzenia kwiatów oraz wrzosów, a także udzielenia rabatu na zakup pozostałych potrzebnych nam tego dnia rzeczy!

Życzymy wszystkim Państwu spełnienia marzeń, ponieważ mają one wielką moc, a dzięki Państwa wsparciu już niedługo przekona się o tym Przemek ?