Trzecia niedziela września przyniosła nam wspaniałe sportowe emocje. Wraz z wolontariuszkami Fundacji Mam Marzenie miałyśmy możliwość wzięcia udziału w III edycji Biegowych Grand Prix Dzielnic. Co prawda, nie zawitałyśmy do Parku Oruńskiego jako biegaczki, ale dzięki Organizatorom mogłyśmy przyspieszyć proces realizacji kolejnego marzenia.

Stoisko wypełnione fantami loteryjnymi przyciągało młodych sportowców i ich rodziców, którzy chętnie wspierali naszą akcję. Wielu z nich zachwyciło się marzeniem czteroletniej Małgosi, która chciałaby pojechać do delfinarium i „pływać z rybkami”. Z Waszą pomocą zyskaliśmy 411 zł, dziękujemy!

Park od godzin porannych wypełniał się rozgrzewającymi się przy muzyce zawodnikami. Zostali podzieleni na kategorie wiekowe: maluchy, młodsze, starsze dzieci, juniorzy oraz osoby dorosłe biorące udział w Biegu Głównym. Ostatni z wymienionych — 5 km dystans, pokonał dla naszej Marzycielki pan Kryspin Kichler z Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, z tego miejsca serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc! Wygrane przez niego koszulka oraz kubek Pomorze Biega zostały przeznaczone na licytację, która odbędzie się podczas IV edycji GP Dzielnic w najbliższą niedzielę – 27.09.15. Spotykamy się przy pomniku Generała Stanisława Maczka przy ulicy Wojska Polskiego w dzielnicy Strzyża, zapraszamy!