12 marca 2016 roku wolontariusze Fundacji Mam Marzenie po raz drugi już mieli zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w magicznym koncercie Zespołu New Heaven w Kościele Adwentystów w Gdyni – w koncercie, który pokazał nam, jak wygląda miłość do drugiego człowieka, pozwolił na chwilę zatrzymać się i zastanowić się nad tym, co jest ważne w życiu.

Podczas tego wydarzenia mogłyśmy opowiedzieć parę słów o fundacji i przybliżyć Gościom na czym polega nasza działalność, a także wspólnie spełniliśmy marzenie Radka o tablecie – chłopiec bardzo lubi słuchać muzyki, a więc miał podwójną radość. Podczas koncertu także zebraliśmy 866.72zł, które to w całości zostaną przeznaczone na spełnienie marzenia Wiktorii, która tak jak Radek, marzy o tablecie J Ogromnie cieszymy się, że kolejne dziecięce marzenie zostanie spełnione.

Dziękujemy z całego serca Zespołu New Heaven, a w szczególności Panu Danielowi – za organizację koncertu i dobroć, którą od Niego otrzymaliśmy. Dziękujemy Wszystkim Gościom za udział w koncercie i zbiórce, a także Kościołowi Adwentystów Dnia Siódmego w Gdyni za nieodpłatne użyczenie sali. Dziękujemy także Firmie Millward Brown za realizację marzenia Radka. Niech dobro, które Państwo daliście, wróci do Was ze zdwojoną siłą!